Shipeedy.com’da Yeni Ne Var? Yenilikler ve Geliştirmelerimiz

Total
0
Shares

Shipeedy.com olarak, web sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılarımıza olumlu bir deneyim yaşatmak için geliştirmelerimizi sürdürüyoruz. Bu çerçevede web sitemizdeki geliştirmelerin yanı sıra Shipeedy.com’u tercih eden binlerce işletmeye yenilikçi ve inovatif çözümler sunuyoruz.

Geçtiğimiz haftalarda devreye aldığımız geliştirmelerimizi aşağıdaki gibi özetledik.

Yurtdışındaki e-ticaret depolarına ürünlerini göndermek isteyen işletmeler için e-ticaret lojistiği hizmetimizi yayına aldık

Shipeedy.com olarak, denizyolu ve havayoluyla dünyanın her yerindeki fulfillment hizmeti sunan e-ticaret firmalarının (Amazon, eBay, Etsy gibi) depolarına ürünlerini göndermek isteyen işletmeler için avantajlı fiyatlarla e-ticaret lojistiği hizmetimizi yayına aldık.

Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Birleşik Krallık ve diğer pazarlara açılmak, ihracat kapasitesini artırmak isteyen işletmeler, buraya tıklayarak özel fiyat teklifi talep edebilir, Arkas Lojistik kalitesiyle ürünlerini Shipeedy.com üzerinden güvenle gönderebilir!

Shipeedy.com’un e-ticaret lojistiği hizmetinden yararlanmak isteyen işletmelere neler sunuyoruz?

  • Arkas Lojistik kalitesi ve güvencesiyle avantajlı taşıma teklifleri
  • Amazon Nakliye Merkezi’ne teslimatlarınız için randevu organizasyonu
  • Ürünlerinizin taşıma esnasında, o an nerede olduğunun takibi
  • İhtiyacınıza göre ürünlerinizin güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşması için Amazon Seller Central tarafından belirlenen standartlarda paletleme ve palet etiketleme

Ürünlerinizi göndermeye hazırsanız, buraya tıklayarak işletmenize özel denizyolu veya havayolu taşıma teklifinizi alabilirsiniz.

Kullanıcılarımıza daha iyi bir deneyim sunmak için Shipeedy.com’u geliştirmeye devam ediyoruz

Shipeedy.com’da taşımacılık çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi sunmak için açılış sayfalarımızı yeniledik! Kullanıcılarımız, yenilenen açılış sayfalarında hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilir, Shipeedy.com’un sunduğu benzersiz, avantajlı ve rekabetçi taşıma tekliflerinden yararlanabilirler.

Taşımacılık hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz:

Shipeedy.com Blog, lojistik sektöründe önemli bir bilgi kaynağı olmaya devam ediyor

Geçtiğimiz aylarda devreye aldığımız Shipeedy.com Blog, alanında uzman ve yetkin yazarlardan oluşan ekibiyle lojistik sektörü hakkında geniş bir bilgi kaynağı olmaya devam ediyor.

Lojistikten ihracata, e-ihracattan işletmenizi büyütmenize yardımcı olacak ipuçlarına kadar bir çok içeriğimize her hafta yenilerini ekliyoruz. Siz de Shipeedy.com Blog’da içeriklerimizi takip edebilirsiniz!

Shipeedy.com ile ilgili daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Nasıl Çalışır serisine göz atın!

Kullanıcılarımıza daha fazla içerik sunmak, deneyimlerini geliştirmek ve Shipeedy.com’u kullanırken merak ettikleri her şey hakkında bilgi almak için YouTube kanalımızda Nasıl Çalışır? serisi başlattık. YouTube kanalımıza buradan ulaşarak serimizi izleyebilir, Shipeedy.com’u kullanırken merak ettiğiniz her şeyin yanıtını bulabilirsiniz.

En son gelişmelerden haberdar olmak için Shipeedy.com’u sosyal medyadan takip edebilirsiniz.  Önerilerinizi bu yazımızın altındaki yorum alanında paylaşabilirsiniz!

Navlun Fiyatları, Denizyolu Parsiyel ve Komple Konteyner, LCL - FCL, Demiryolu, Havayolu Taşımacılığı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shipeedy.com E-Bültene Kayıt Olun

Lojistik taşımacılığından ihracata, işletmenizi büyütmenize yardımcı olacak ipuçlarını yakından takip etmek için şimdi topluluğumuza katılın.