KOBİ’lerin İş Yönetimini Kolaylaştıran Uygulamalar

Total
0
Shares
KOBİ'lerin İş Yönetimi Kolaylaştıran ve Hızlandıran İş Yazılımları, KOBİ İş Uygulamaları

Dünyanın dijitalleşmesiyle birlikte, yalnızca bireyler değil, işletmeler de pek çok sürecin yönetimi ve takibinde yazılımlardan yararlanıyor, bu sayede işlerin daha hızlı ve güvenli bir şekilde ilerlediğinden emin olabiliyorlar. Elbette KOBİ’ler de bunun bir istisnası değil. KOBİ iş uygulamaları konusuna değindiğimiz bu yazımızda gelin, küçük ve orta ölçekli işletmeler operasyon süreçlerinin olabildiğince pürüzsüz ilerlemesi için hangi alanlarda uygulamalardan faydalanabilirler, bir bakalım…

Ön Muhasebe Uygulamaları

Ön muhasebe yazılımları, olmazsa olmaz KOBİ iş uygulamaları arasında yer alıyor. Hesap takibi, fatura & irsaliye hazırlanması, alım – satımların belgelenmesi gibi ön muhasebe süreçlerinin yönetimi ve izlenmesi için tercih edilen ön muhasebe yazılımları, süreçleri kolaylaştırdıkları gibi, insan hatası kaynaklı bir sorun yaşanması ihtimalini de önemli ölçüde azaltıyorlar.

Ödeme Sistemleri

Sık kullanılan KOBİ yazılımlarından bir diğeri de -tahmin edilebileceği gibi- ödeme sistemleri. Online alışverişlerde klasik EFT ve havale yöntemlerine ek olarak, pek çok kullanıcı kredi kartı ile ödeme yapmayı tercih ediyor. Bu noktada da güvenli online ödeme imkânı ve çeşitli kolaylıklar sağlayan sanal POS uygulamaları tercih ediliyor. Düşük komisyon oranları, taksit seçenekleri, kart hatırlama imkânı gibi avantajlar sunan ödeme sistemi uygulamaları, bu özellikleriyle KOBİ’lerin vazgeçemediği çözümler arasında yer alıyor.

Lojistik Yönetimi

Etkili lojistik yönetimi, operasyonların pürüzsüz ilerleyip tamamlanması için en önemli faktör. Dolayısıyla, küçük ve orta ölçekli işletmeler, operasyonları için doğru lojistik yönetim sistemini tercih etmeye gereken önemi göstermeliler. Bu noktada devreye giren Arkas Lojistik dijital platformu Shipeedy.com, geniş hizmet ağı ve müşteri odaklı yaklaşımı ile, lojistik süreçlerinin yönetimini kolaylaştırmak isteyen işletmelerin yüklerini dünyanın dört bir yanına avantajlı fiyatlar ve etkili yöntemler ile gönderebilmesini sağlıyor. Pek çok KOBİ, Shipeedy.com ile ihtiyaçlarına en uygun denizyolu LCL (parsiyel yükleme), denizyolu FCL (komple konteyner yükleme), demiryolu ve havayolu taşımacılık çözümlerine yalnızca birkaç tıkla ulaşıyor, bu sayede lojistik süreçlerinin hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlıyor.

Siz de yüklerinizi dilediğiniz noktaya taşımanın en etkili yollarını keşfederek ihracat kapasitenizi artırmak istiyorsanız, Shipeedy.com’a hemen üye olun, online fiyat teklifinizi alın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shipeedy.com E-Bültene Kayıt Olun

Lojistik taşımacılığından ihracata, işletmenizi büyütmenize yardımcı olacak ipuçlarını yakından takip etmek için şimdi topluluğumuza katılın.

Bu İçerikler İlginizi Çekebilir