Parsiyel Yük Nedir? Parsiyel Taşıma Hizmetleri İçin Nereden ve Nasıl Başlanır?

Total
0
Shares
Parsiyel yük, parsiyel lojistik, parsiyel taşıma hizmetleri

Parsiyel yük taşıma hizmeti özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için son derece önemli bir lojistik çözümdür. Genel anlamda tarif edecek olursak; “bir tam taşıma aracını (konteyner, tır, kamyon vb.) dolduramayacak hacimdeki ürünlerin en az iki nokta arasındaki transferine” parsiyel yük denir.

Parsiyel yük taşımacılığı, Shipeedy sayesindeyse yeni bir anlam kazanmaktadır. Shipeedy, aynı ülkede birden fazla tedarikçinizden temin edeceğiniz yükleri bir araya getirir ve en doğru lojistik taşıma türünü kullanarak istediğiniz noktaya ulaştırır.

Parsiyel yük taşıma hizmetlerinden faydalanmak için neler yapmalıyım?

Denizyolu Konteyner FCL ve LCL Yük Taşımacılığı

Örneğin üç farklı noktadaki tedarikçilerinizden ürün alarak yurtdışına göndermek istediğinizi düşünelim. Bunun için gereken tek şey ana sayfamızdan bizimle iletişime geçmek. Uzman kadromuz, ürünlerinizi tek bir noktada buluşturacak ve en doğru taşıma modu ile son nokta ya da noktalara sevk etmek için gerekli lojistik çözümü sizlere sunacaktır.

Bu sayede nakliye veya ayrı ayrı taşıma sorunlarıyla uğraşmayacak, her bir ürününüzü Shipeedy.com üzerinden takip edebileceksiniz. Parsiyel yükleriniz işletmeniz için artık sorun değil çözüm olacak. Gerek ithalat gerekse de ihracat yükleriniz için parsiyel yük taşımalığı Shipeedy sayesinde artık çok daha kolay. Detaylı bilgi ve lojistik çözümler için şimdi Shipeedy‘ye ücretsiz üye olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shipeedy.com E-Bültene Kayıt Olun

Lojistik taşımacılığından ihracata, işletmenizi büyütmenize yardımcı olacak ipuçlarını yakından takip etmek için şimdi topluluğumuza katılın.

Bu İçerikler İlginizi Çekebilir
HS GTIP Kod Nedir? GTIP Kod Sorgulama, Gümrük Tarife Cetveli

GTIP Kodu Nedir? GTIP Kodu Nasıl Alınır?

GTIP kodu Gümrük Tarife İstatistik Pozisyonu’nun kısaltmasıdır. Uluslararası geçerliliği olan rakamlardan oluşmuş bir tarife sistemidir. Ticaretin gelişmesi ile sınırların şeffaflaşması her ürünün kimliklendirilmesi gerekliliğini ortaya çıkarmaktadır. GTIP kodu, ticarete konu…
Daha Fazla

Konşimento Nedir? Konşimento Türleri Nelerdir?

Önceki yazılarımızda değindiğimiz “konşimento nedir?” sorusuna şimdi daha detaylıca bakalım. Sözlük anlamı taşınmak için gemiye teslim edilen mala karşılık verilen alındıdır. Konşimento, sözlük anlamıyla bir taşıyıcı tarafından bir göndericiye verilen…
Daha Fazla